OK
title-left title-right
bg-corner
کپسول ساتورکس
 

-------------------

ساتورکس یک فرآورده طبیعی می باشد. این محصول بدون کمترین تغییر و به صورت کاملا طبیعی (پودربرگ وگل) در کپسول 250 میلی گرمی بسته بندی و محتوای هرکپسول آن دارای 5 میلی گرم ترکیب 2-متیل 5-ایزوپروپیل فنل است که یک ماده بسیارارزشمند و حیاتی در روند متابولیسم (سوخت وساز) بدن می باشد. این گیاه در مجموع اثرات مفیدی به شرح زیر از خودنشان داده است که در واقع منحصربه فرد است:

اثرات آنتی اکسیدانت
-----------------------

رادیکال های آزاد با تخریب لایه لیپیدی سلول های بدن موجبات تخریب تدریجی آنها را به وجود می آورند که پیامدهای ان به شکل مشکلاتی همچون عصبانیت، خستگی درکوتاه مدت و همه علایم پیری دربلندمدت نمایان می شود، به عبارتی باحذف اکسیدانت ها عمر مفید سلولها و درنهایت عمرانسان طولانی تر خواهدشد. بیشترین تخریب در ناحیه کبد انجام می شود، لذا با از بین رفتن بنیان های مخرب سلامت سیستم عمومی بدن به خصوص کبد تامین و درنهایت تولید مواد بیولوژیک حیاتی (آنزیم ها،ویتامین ها و نیازهای سیستم ایمنی و....) و دفع سموم توسط کبد بهتر انجام می گیرد . ترکیبات این گیاه با جذب رادیکال های آزاد موجبات سلامت همه سلولهای بدن به خصوص ارگان های حیاتی مانند کبد ، قلب و مغز رافراهم و باعث شادابی و طراوت عمومی بدن می گردد.

اثرکاهش قندخون
---------------------

این فرآورده به دو روش بر
کاهش قندخون اثر می گذارد:

اولا موجب تخلیه گلیکوژن ذخیره ای کبد و تسریع روند مصرف قندخون می گردد. ثانیا موجب مهار ساخت گلیکوژن در کبد می شود. لذا خون با کمبود قند مواجه شده و برای تامین انرژی لازم شروع به سوختن چربی های ذخیره شده می کند. بنابراین ضمن مصون ماندن بدن ازعوارض افزایش قند(عوارض عصبی) چربی ها نیز در غیاب آن شروع به سوختن کرده و سیستم ازعوارض چربی خون حفاظت می شود و با کم شدن حجم چربی های بدن تناسب اندام نیز حاصل می گردد.

توجه: کسانی­که ساتورکس را به منظورکاهش وزن و ازبین بردن چربی های اضافی بدن مصرف می کنند، باید نکات زیر توجه کنند:

1- از مصرف موادقندی و نشاسته ای حتی المقدور خودداری کنند.

2- ساتورکس را شب هنگام مصرف کنند، تا احساس ضعف ناشی از کاهش قندخون، موجب تحریک اشتها و نهایتا پرخوری نگردد.

اثر آنتی سپتیک (ضدعفونی کننده)
----------------------------------------

این فراورده در دوزهای درمانی (250میلی گرم) دارای اثرات ضدعفونی کننده قوی است به طوری که قادراست باکتری هایی که باعث عفونت های داخلی مانند سیستم ادراری و گوارشی گردیده اند را کاملا ازبین ببرد. ماده موثره این گیاه (کارواکرول ) 60 درصد بدون تغییر از راه کلیه خارج و تمام سیستم ادراری از وجود میکروب ها پاک سازی می کند.

اثرات ضدالتهاب
-------------------

ترکیبات موجود در ساتورکس به خصوص کارواکرول باعث مهار ساخت مواد التهاب زا(پروستاگلاندین ها) شده التهاب را ازبین می برد. این خاصیت (پیشگیری ازالتهاب) درپروستات بسیارچشم گیراست. با این تعاریف باید گفت این فرآورده درمانی اثر بسیار خوبی در نارسایی های التهابی کلیه، مثانه و پروستات از خود نشان می دهد.

اثرات ضداسپاسم
---------------------

این فرآورده برطرف کننده اسپاسم عضلات صاف و شل کننده آنها و همچنین ضداسپاسم عروق می باشد. اسپاسم در جدار عروق و سیستم کلیه و مثانه بسیار اهمیت دارد. اسپاسم در عروق باعث ازدیاد فشارخون و در افراد مبتلابه سنگ کلیه و مثانه باعث درد و عدم خروج رسوبات ادراری می گردد. عمل ضداسپاسم این گیاه باعث شل شدن عضلات این نواحی شده و باعث کاهش فشارخون و دفع سنگ کلیه و مثانه می گردد.

توجه: این فرآورده در درمان و پیشگیری ایجادسنگ و عفونت کلیه و مثانه و التهاب پروستات بسیار موثر می باشد اثرات ضددرد، التهاب و اسپاسم ساتورکس در قاعدگی دردناک (دیسمنوره) نیزقابل توجه بوده، در این مورد بایستی یک روز قبل از شروع عادت ماهانه تا روز دوم خونریزی مصرف گردد. دقت گردد که مصرف آن روز دوم خونریزی به بعد باعث افزایش خونریزی شده که این موجب کم خونی می شود. لذا از روز دوم به بعد نباید مصرف گردد.

مواردمصرف
----------------

افزایش فشارخون، دیابت نوع 2، چربی خون بالا (تری گلیسریدها)، دردهای قاعدگی (دیسمنوره اولیه)، اسپاسم، درد، عفونت و سنگ کلیه و مثانه، تورم پروستات

مقدارمصرف
----------------
در تمامی موارد ذکرشده برای درمان هر 12 ساعت یک عدد و جهت پیشگیری هر 24 ساعت یک کپسول میل شود.

احتیاط
-----------

در افراد هیپوگلیسمیک (قندخون پایین) و نارسایی تیروئید با احتیاط مصرف شود.

عوارض
-----------
یبوست و ضعف عمومی (برای جلوگیری ازضعف شب هامصرف گردد).

مواد منع مصرف
----------------------

ناراحتی های گوارشی

توجه: مطالعات حیوانی نشان داده است که فرآورده اثرناقص زایی، سرطان زایی نداشته است، با این وجود مصرف آن دربارداری و درکودکان توصیه نمی شود. 


bg-corner
@Copuright Azaranweb.com
AZARAN WEB